Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski
 
r1m
r2m
r3m
r4m
r5m

Dílce vysekávané na excentrických lisech


Pro výrobu plochých i složitých profilových výrobků slouží řada excentrických lisů tonáže 5 - 250t, kterými disponuje provoz lisovny. Kromě toho jsou k dispozici i dvě linky rychloběžných automatů BRUDERER.

Výlisky nachází své uplatnění především v automobilovém, elektrotechnickém a stavebním průmyslu. Jsou to např. nejrůznější kovové podložky, plechy do statorů, kovové sítka, lamely, kontakty, pružiny, páčky apod.

Běžně zpracovávanými materiály jsou oceli (všechny druhy včetně pérových a nerezových), hliník, měď, mosaz, bronz i kovové tkaniny. Z nekovových materiálů jsou to především pryže, plasty, těsnicí a izolační materiály, papír a lepenky.

Dle požadavků zákazníka je možné provést tepelnou i povrchovou úpravu dílců např. kalením, omíláním, pískováním, pozinkováním, černěním apod.Poptávkový formulář

(Údaje označené * jsou povinné)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů   
Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)