Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski
 
r1m
r2m
r3m
r4m
r5m

O firmě


Firma byla založena v roce 1990 panem Kalinou a do listopadu 2008 působila v provozovně ve Zlíně v Prštném.

V roce 2008 se původní firma Jan Kalina - výroba těsnění transformovala a dále vystupuje pod novým názvem KALINA industries s.r.o. V tomto roce se také firma přestěhovala do nově postavené budovy v průmyslové zóně Zlín – Příluky.

Dnes pracuje ve firmě téměř 50 zaměstnanců. Výroba se dělí na tyto provozy:
  • lisovna kovů
  • konstrukce s nástrojárnou
  • vyřezávání na plotrech a vodním paprsku
  • sekací dílna
  • zakázková dílna

Výrobní program byl během 20 let existence firmy značně rozšířen. K původní výrobě automobilových těsnění přibyla výroba veškerých plochých průmyslových těsnění, těsnicích kroužků a vymezovacích podložek. V nových prostorách firmy došlo také k velkému rozvoji kovolisovny s nástrojárnou, takže v současnosti tvoří výrobky z těchto provozů hlavní výrobní program společnosti. Kromě vlastního výrobního programu standardních dílů jsou zde lisovány dílce pro zákazníky z automobilového, strojírenského, stavebního, elektrotechnického, potravinářského a chemického průmyslu. Vlastní nástrojárna s konstrukcí umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníků.
Vzhledem k výrobnímu programu je základní podmínkou pro existenci firmy velmi dobře vybavený sklad se širokým sortimentem materiálů, což umožňuje pružně reagovat na potřeby zákazníků.

Hotové výrobky lze zakoupit přímo v sídle firmy v průmyslové zóně Zlín - Příluky nebo na pobočce v Táboře.
Zboží lze také zaslat zákazníkům zásilkovou službou. Velkoodběratelé mohou být zařazeni do pravidelného rozvozového plánu, kdy je zboží doručeno až na smluvené místo určení.
Společnost KALINA industries s.r.o. dodává své výrobky nejenom pro tuzemský trh, ale kvalitu produktů a služeb už prověřili zákazníci z celého světa.
Kontakt s nejnovějšími trendy v oboru firma udržuje i pravidelnou účastí na mezinárodních strojírenských nebo automobilových veletrzích např. v Brně a Nitře, Essenu, Vídni nebo Paříži.