Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski
 
r1m
r2m
r3m
r4m
r5m

Lisovna kovů s nástrojárnou


Od roku 2008 došlo ve firmě KALINA industries s.r.o. k velkému rozvoji kovolisovny s nástrojárnou, takže v současnosti tvoří výrobky z těchto provozů hlavní výrobní program společnosti. Modernizované technické vybavení lisovny i nástrojárny umožňuje v krátkém čase vyrobit malé i velké série kovových lisovaných prvků.
Kromě vlastního výrobního programu standardních dílů jsou zde lisovány dílce pro zákazníky z automobilového, strojírenského, stavebního, elektrotechnického, potravinářského a chemického průmyslu.
Vlastní nástrojárna s konstrukcí umožňuje rychle reagovat na požadavky zákazníků. Návrh nástroje i technologického postupu je vždy tvořen individuálně s ohledem na sériovost výroby. Vyrábíme však i výrobky pomocí nástrojů zákazníkem dodaných.
Samotná výroba dílců probíhá v lisovně na excentrických lisech tonáže 5 – 250 t (LEN) a rychloběžných lisech Bruderer (25 a 80 t).
Sledování kvality celého procesu od objednání výrobku po samotnou výrobu a expedici k zákazníkovi zaručuje dlouhodobě zavedený systém ISO 9001:2008. Kromě toho je možné v případě požadavků zákazníka provádět vzorkování výrobků dle VDA, PPAP. U dodávek pro automobilový průmysl provádíme kontrolu a měření dle standardních požadavků zákazníka.

 


Poptávkový formulář

(Údaje označené * jsou povinné)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů   
Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)