KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski

(+420) 577 006 830, 577 006 831, 577 006 847               info@kalina.cz

HLEDÁME KOLEGYNI DO VÝROBY

Obsluha lisu a sekaček

Náplň práce:

  • výroba různých typů kovových dílců a těsnění – sériová a malosériová výroba
  • obsluha vysekávacích strojů a lisů
  • manipulace s materiálem a výrobky
  • měření a kontrola vyrobených dílců
  • balení výrobků
  • evidence zpracovávaného materiálu a výroby pomocí čteček

Předpoklady pro práci:

fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav
zkušenosti s prací ve výrobě
charakter naší výroby klade důraz na rychlost a kvalitu
samostatnost - po zaučení budete pracovat samostatně

Nabízíme:

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • ranní směna od 6.30 – 15. hod.
  • pro zaškolení máme propracovaný adaptační proces, takže se nemusíte obávat složitého začátku – vše vám vysvětlíme a ukážeme
  • kromě mzdy s možnými odměnami, která se vám pravidelně připíše na účet, poskytujeme i stravenky a před vánocemi 13. plat
  • můžete se těšit na společné firemní zážitky – kulturní akce, zajímavé exkurze a další zajímavé aktivity

ADRESA

KALINA industries s.r.o.
U Tescomy 255
Zlín, Lužkovice
760 01

Pobočka Tábor:
Kalina Tábor s.r.o.
Michalovicova 3019/8
Tábor
390 02

KONTAKTY

Objednávky a nabídky:
+420 577 006 830
+420 577 006 831
+420 577 006 847
Nákup:
+420 734 440 319
Účtárna:
+420 577 006 840 - 841
Výdej a expedice zboží:
+420 577 006 832 - 833
Kvalita:
+420 577 006 844