Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski
 
r1m
r2m
r3m
r4m
r5m

Hledáme nové kolegy na tyto pracovní pozice:

 

Pracovník skladu a vstupní kontroly


Pracujeme s více než 100 druhy materiálů – s kovy, plasty, papíry, metaloplastickými těsnicími materiály, papíry, gumokorky....
Nakupujeme je ve svitcích i tabulích, některé materiály přichází v rolích. Náš skladník je dokáže složit, zkotrolovat a uložit do regálu na požadované místo.
Dokáže to také a měli by jste zájem pracovat u nás? Pošlete svůj životopis na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.


Náplň práce:
- příjem, naskladnění a výdej materiálů pro výrobu
- vstupní kontrola materiálů
- potvrzování dokladů, označování přijatých materiálů a zavedení do IS Helios – tisk a lepení čárový kódů (tzv. uvolnění materiálu do výroby)
- každodenní používání manipulační techniky – vysokozdvižné a paletové vozíky
- součinnost při inventurách materiálů
- úzká spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
- dodržování pořádku a čistoty v prostorách skladu materiálů
 
Předpoklady pro práci:
- praktická zkušenost s manipulační technikou – platný průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku není podmínkou
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost
- fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav - manipulace s materiály
- základní znalost práce na PC
- trestní bezúhonost
 
Nabízíme:
- dobré mzdové ohodnocení s platovým postupem, odměny za kvalitní práci a aktivní přístup
- perspektiva dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti s dobrým pracovním kolektivem
- pracovní poměr na plný úvazek na ranní směnu
- firemní benefity – stravenky, kulturní akce,
- osobní vstupní zaškolení
 
 
Pokud Vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis prostřednictvím e-mailu na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Na osobní schůzce je možné se domluvit telefonicky na tel. 577 006 842 (ing. Zuzana Řezníčková).

Pokud pracujete na jiné pozici a máte zájem o práci u nás, zašlete svůj životopis na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Připište také, jaká práce či pozice by Vás v naší firmě zajímala a proč chcete pracovat právě u nás. Určitě vám odpovíme. 
 

Pro výběrové řízení bude společnost KALINA industries s.r.o. jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na inzerát, zasláním životopisu poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. 
Souhlas udělujete na dobu 3 roky, lze jej kdykoliv odvolat. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti/í, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.