Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski

r1m
r2m
r3m
r4m
r5m

Hledáme nové kolegy na tyto pracovní pozice:

Pracovník skladu a vstupní kontroly

Pracujeme s více než 100 druhy materiálů – s kovy, plasty, papíry, metaloplastickými těsnicími materiály, papíry, gumokorky....
Nakupujeme je ve svitcích i tabulích, některé materiály přichází v rolích. Náš skladník je dokáže složit, zkotrolovat a uložit do regálu na požadované místo.

Náplň práce:
- příjem, naskladnění a výdej materiálů pro výrobu
- vstupní kontrola materiálů
- potvrzování dokladů, označování přijatých materiálů a zavedení do IS Helios – tisk a lepení čárový kódů (tzv. uvolnění materiálu do výroby)
- každodenní používání manipulační techniky – vysokozdvižné a paletové vozíky
- součinnost při inventurách materiálů
- úzká spolupráce s ostatními odděleními ve firmě
- dodržování pořádku a čistoty v prostorách skladu materiálů

Předpoklady pro práci:
- praktická zkušenost s manipulační technikou – platný průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku není podmínkou
- pečlivost, spolehlivost a samostatnost
- fyzická zdatnost a dobrý zdravotní stav - manipulace s materiály
- základní znalost práce na PC
- trestní bezúhonost

Nabízíme:
- dobré mzdové ohodnocení s platovým postupem, odměny za kvalitní práci a aktivní přístup
- perspektiva dlouhodobého zaměstnání ve stabilní společnosti s dobrým pracovním kolektivem
- pracovní poměr na plný úvazek na ranní směnu
- firemní benefity – stravenky, kulturní akce,
- osobní vstupní zaškolení

Na osobní schůzce je možné se domluvit telefonicky na tel. 577 006 842 (ing. Zuzana Řezníčková).