Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski
 
r1m
r2m
r3m
r4m
r5m

Automobilová těsnění
Automobilová těsnění pro všechny osobní a nákladní automobily, traktory, motocykly, veterány a autoagregáty dodáváme od jednotlivých kusů až po velké série. Jsou to především těsnění hlav válců, sacích a výfukových systémů, olejových van a vík, těsnění palivových a chladících systémů, na kryty rozvodů a převodovek, na hydraulické systémy a autoagregáty. Patří sem i výroba vymezovacích podložek pod vložky válců a mrazovky.

Pokud si přejete prohlédnout naši nabídku a ceník, tak jednoduše přejděte do našeho katalogu.

Těsnění zhotovujeme dle vzorů z našeho archivu. Většinu běžných těsnění máme i v elektronické podobě. U méně obvyklých typů je třeba dodat staré těsnění, otisk nebo nákres, podle kterých nové těsnění rádi vyrobíme. Doporučíme Vám také optimální materiál a způsob provedení.

 


Poptávkový formulář

(Údaje označené * jsou povinné)

Souhlasím se zpracováním osobních údajů   
Informace o ochraně osobních údajů (GDPR)