Tel:    +420 577 006 830         Fax: +420 577 006 848
Tel:    +420 577 006 831         e-mail: info@kalina.cz

Mob:  +420 733 314 224
25 let Firmy Kalina
 
KALINA industries s.r.o. - Česky KALINA industries s.r.o. - English KALINA industries s.r.o. - Deutsch KALINA industries s.r.o. - Pусский KALINA industries s.r.o. - Français KALINA industries s.r.o. - Espanol KALINA industries s.r.o. - Italiano KALINA industries s.r.o. - Slovensky KALINA industries s.r.o. - Polski
 
#####

Hledáte brigádu nebo krátkodobý pracovní poměr? Nabízíme Vám práci v provozu kovolisovny a sekací dílny při výrobě těsnění a průmyslových dílců. Jedná se o jednodušší pomocné a manipulační práce, které při zaučení velmi rychle zvládnete. Práce je vhodná pro muže i ženy - ideální pro studenty, ale i aktivní důchodce. Nástup možný ihned.

Bližší informace na tel. 603 102 567 - ing. Zuzana Řezníčková nebo e-mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..Hledáte, kolik si u nás můžete vydělat nebo jaké nabízíme benefity? Měníte každé dva roky zaměstnání? Tak už dál nečtěte – nejsme pro Vás tím pravým zaměstnavatelem.
Chcete vědět, čím jsme zajímaví? Proč naše výrobky najdete v traktorech i vozech Bentley? A proč u nás rádi pracují lidé i na obtížných projektech, které s sebou přináší spoustu přemýšlení, nároky na zručnost, přesnost a samostatnost?

Přijďte se podívat! Využíváme technologie, které by neznamenaly nic, bez šikovných pracovníků. Proto podporujeme jejich profesní i osobní rozvoj. Kvalitní práci a aktivní přístup odměňujeme dobrým výdělkem i osobním přístupem.

Jestli jste technicky zaměřený člověk se znalostmi strojírenské výroby, můžete u nás najít uplatnění (a to i na pozici, kterou právě neinzerujeme). Pošlete svůj životopis na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a rádi se s Vámi osobně setkáme.

Aktuálně hledáme kolegu na pozici:

Seřizovač vysekávacích lisů a automatických linek:

Náplň práce:
- seřizování a základní údržba výstředníkových lisů a vysekávacích automatů (Len a Bruderer)
- výměna a seřízení nástrojů na strojích vč. jejich periferií
- příprava a rozjezd výroby, řešení případných poruch
- Při své činnosti budete úzce spolupracovat s kolegy z nástrojárny i lisovny - důležitá bude Vaše součinnost při dolaďování a zlepšování procesu výroby.

Pozice seřizovač vyžaduje:
- SOU/SŠ vzdělání (ideálně mechanik – seřizovač nebo nástrojař)
- prokazatelnou praxi ve strojírenské výrobě
- technické myšlení a schopnost číst technickou dokumentaci (výkresy, výrobní průvodky)
- znalost měření a práce s měřidly (posuvka, mikrometr)
- manuální zručnost a preciznost
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme:
- práci s možností dalšího vzdělávání a profesního růstu – možnost podílet se na zajímavých projektech, odborná školení
- zázemí stabilní rodinné firmy s dobrým pracovním kolektivem a neformálními vztahy
- pro práci Vás podrobně zaučíme a pomůžeme s počáteční orientací na pracovišti
- dobré mzdové ohodnocení vč. odměn a 13. platu